Nasıl Çalışır?

Toplama listenize istediğiniz parçaları ekleyerek toplama listenizi oluşturabilirsiniz.

Hangi parçanın listeye önce eklendiğinin önemi yoktur. Kullanım amacınıza yönelik en uygun parçayı listenize ekleyerek devam edebilirsiniz.

Hangi işlemciyi alacağınızı biliyorsanız öncelikle o işlemciyi listeye ekleyerek başlayabilirsiniz. Sonraki aşamada girdiğiniz diğer kategoriler otomatik olarak listenizdeki işlemciyle uyumlu olarak filtrelenecektir.

Kategori listeleme sayfasının sol bölümündeki filtre bölümünde "uyumluluk kontrolü" ismindeki seçim aktifken bulunduğunuz sayfadaki ürünler aktif listenizdeki diğer ürünlerle uyumlu olarak listelenir.

Dilerseniz "uyumluluk kontrolü" seçeneğini devre dışı bırakarak ilgili kategorideki tüm ürünleri listeleyebilirsiniz.


Ayrıca; herhangi bir parçayı listenize eklemeden de o parçayla uyumlu olan diğer kategori ürünlerini görme imkanınız vardır.

Ürünün detay sayfasındaki "uyumlu donanım listesi" başlığı altında bulunan linklere tıklayarak yönlendiğiniz kategorideki uyumlu donanımları listeleyebilirsiniz.


Parça listenizde bulunan kalıcı bağlantıyı paylaşarak listenizle ilgili arkadaşlarınızın görüşlerini de alabilirsiniz.

Oluşturduğunuz listeler sistemde kalıcı olarak saklanır ve silinmez. Fakat listenizdeki ürünlerin fiyatları ürün fiyatlarının değişiminden dolayı farklılık gösterebilir.


Dilediğiniz tüm konularda [email protected] adresinden irtibat kurabilirsiniz.

Keyifli toplamalar!